Gaga for people

Zajęcia skierowane do wszystkich którzy chcą wspólnie tańczyć i odkrywać nowe możliwości swojego ciała. Podczas godziny pracy bez przerwy podpinamy się do różnych jakości ruchu, do przyjemności, do bólu płonących mięśni, do tańca. Nauczyciel rusza się z uczniami cały czas, inspirując, nie osadzając nikogo.

prowadzenie: Małgorzata Mielech

Małgorzata Mielech - jest tancerką, choreografką, nauczycielką GAGA, pedagożką tańca oraz założycielką projektu artystycznego DanceLab. Gosia jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. W latach 2007 – 2012 była solistką w Polskim Teatrze Tańca. Tańczyła w całym repertuarze Polskiego Teatru Tańca, współpracowała m.in z: Ohad Naharin, Yossi Berg, Jacek Przybyłowicz, Yoshifumi Inao, Ewa Wycichowska, Gunhild Bjørnsgaard, Paulina Wycichowska, Thierry Verger i inni. Jej najnowszy spektakl, pt. “FearLess”, został zakwalifikowany do Polskiej Sieci Tańca w sezonie 2020/2021. Spektakl prezentowany był dotychczas w Polsce, Norwegii oraz w Indiach. Otrzymała Stypendium twórcze z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jest też związana z DanceLab – projektem artystycznym, który założyła w 2012 roku. Przez lata istnienia DanceLab, stworzyła choreografie i wyprodukowała spektakle: “FearLess”, “Sababa”, “NILREB”, “Anonymous”, “I’mperfect”, które prezentuje zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zaprasza także gościnnych choreografów do współpracy, Shi Pratt stworzyła dla DanceLab spektakl pt. “We Bleed The Same Color”. Otrzymała także nagrodę “Najbardziej abstrakcyjna idea” podczas Festiwalu Licht. Blicke w Norymbergi, gdzie zaprezentowała swoje spektakle. Współpracowała z duetem izraelsko – holenderskim Uri Ivgi & Johan Greben. Tańczyła w nowych produkcjach oraz w istniejącym repertuarze Ivgi&Greben. Współpracuje z reżyserami, m.in: Per Olaf Sorensen, Agnieszką Glińską, Janem Komasą. Jest artystycznie zaangażowana w interdyscyplinarne projekty artystyczne, m.in.: jest wykonawcą, choreografem, a także sprawuje opiekę artystyczną nad teledyskami oraz sesjami zdjęciowymi. Współpracuje m.in. z: Ray Wilson, Apparat oraz dj An on Bast.