Inne ścieżki improwizacji i kompozycji tanecznej

W ramach „Przewodnika taniec. vol 2” zapraszamy na spotkanie online z Małgorzatą Haduch. Rozmowa jest bogata ilustrowana pracami choreograficznymi artystki.

W ramach „Przewodnika taniec. vol 2” zapraszamy na spotkanie online z Małgorzatą Haduch. Więcej o Małgorzacie Haduch można przeczytać tu :

Małgorzata_Haduchfot.J.Wittchen.jpg

„Przewodnik taniec” proponuje subiektywne spojrzenie i daje możliwość wirtualnego wędrowania po nowych przejawach tańca współczesnego, performansu i nowej choreografii. Ta współczesna platforma jest kształtowana przez pryzmat kuratorskich fascynacji i poszukiwań.

Platformę Przewodnik taniec. vol 2 kreuje: Anna Królica / Fundacja Performa.

Kuratorka: Anna Królica

Intro Kompozycja: Darius Gall

Organizator: Fundacja Performa

Partnerzy: Nowohuckie Centrum Kultury - Krakowskie Centrum Choreograficzne, MADcatalog

Patroni medialni: Taniecpolska.pl, dlaStudenta.pl, Teatr dla Wszystkich www.fundacjaperforma.com

Projekt jest dofinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Opowieści ciała

Rozmowa z TO-EN wokół filmu “black landscapes”