Rada fundacji

katarzyna m.jpg

Katarzyna Machniewicz

Fotografka tańca, autorka wystaw indywidualnych i uczestniczka zbiorowych oraz autorka zdjęć spektakli publikowanych na stronie Fundacja Performa. Fotografią tańca zajmuje się od 2008 roku.

WIECEJ O KATARZYNIE

paulina o.jpg

Paulina Ozga

Absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Stażystka  Centrum Sztuki Współczesnej MeetFactory w Pradze. Producentka i dramaturżka spektakli tanecznych. Autorka tekstów do spektakli w reżyserii i choreografii Liwii Bargieł: "Body bank" , „Body Bank.Prolog”, „Szron/Frost".

WIECEJ O PAULINIE

Agata Dabek.jpg

Agata Dąbek

Dramatolożka, dramaturżka, pedagożka, obecnie Kierowniczka Dramaturgów w Narodowym Starym Teatrze. W latach 2014-2015 Kierowniczka Literacka Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie. Na gruncie zawodowym łączy kompetencje badacza, teoretyka dramatu, warsztatowca i dramaturga.

WIECEJ O AGACIE